Menu
Корзина

Засіб Швидкий запуск двигуна аерозольний Hi-Gear 286 г

Засіб Швидкий запуск двигуна аерозольний Hi-Gear 286 г
Засіб Швидкий запуск двигуна аерозольний Hi-Gear 286 г

Швидкий запуск двигуна і тестер системи харчування для карбюраторних, інжекторних і дизельних ДВС Hi-Gear HG3319

Аерозольний препарат для швидкого запуску двигуна в зимовий період. Також може використовуватися для експрес-діагностики системи живлення. На відміну від інших складів аналогічного призначення, «Швидкий запуск двигуна» містить змащувальні добавки, що виключають мікрозадіри циліндропоршневої групи під час пуску.

Hi-Gear HG3319 застосовується для карбюраторних, інжекторних і дизельних двигунів.

Аерозольний препарат для швидкого запуску двигуна в зимовий період має теплотворну здатність на 45% вище, ніж у аналогів. Hi-Gear HG3319 полегшує пуск двигуна навіть при сильно розрядженому акумуляторі; забезпечує рівномірне і повне згоряння паливно-повітряної суміші; дозволяє провести швидку діагностику системи живлення.

Застосування Hi-Gear HG3319 для полегшення пуску двигуна

  • Не роблячи попередніх спроб пуску і не включаючи запалювання, розпилюйте склад 5-7 секунд (не більше!) в повітрозабірник повітряного фільтра. Спробуйте запустити двигун, не натискаючи на педаль газу. Якщо пуск не вдався, роз'єднайте магістраль подачі повітря і розпилюйте препарат 1-2 секунди (не більше 3-4 циклів) безпосередньо в карбюратор, відкривши при цьому повітряну і дросельну заслінки, або в приймальний патрубок впускного колектора інжекторного або дизельного двигуна, після чого спробуйте знову запустити двигун.
  • Якщо двигун почав працювати нестабільно, то для стабілізації оборотів можна зробити додаткове циклічне (по 1-2 секунди) впорскування складу в зону всмоктування повітря. При цьому сила натиску на педаль газу повинна бути мінімальною, щоб уникнути детонації.
  • При використанні засобу будьте уважні і виконуйте інструкцію, так як склад пожежо- та вибухонебезпечний!

Сумісність препарату для швидкого запуску мотора

Категорично забороняється застосовувати для дизелів з електрофакельним підігрівом повітря.

Додаткові рекомендації

Якщо двигун заглох, працює з перебоями, погано «тягне», за допомогою «Швидкого запуску двигуна» можна легко визначити, чи винна в цьому система живлення. Вприсніть препарат у впускний трубопровід двигуна. Якщо непрацюючий двигун відразу після цього при прокручуванні стартера дасть спалах, а у працюючого на деякий час зникнуть перебої, це означає, що несправна саме система живлення (наприклад, забита сітка, вийшов з ладу бензонасос, залипнув запірний клапан карбюратора, вийшли з ладу датчики мікропроцесорного пристрою і т.д.). Якщо ж після декількох спроб впорскування двигун ніяк не відреагував, то причину треба шукати в іншому: системі запалювання, механізмі газорозподілу і т. д.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: HG3319
208.26грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.