Menu
Корзина

Автолампи

Автолампи

Якісні і надійні автомобільні лампочки за доступною ціною

Легковий або вантажний автомобіль, трактор, спецтранспорт мають велику кількість джерел світла як для зовнішнього і салонного освітлення, так і для підсвічування приборів, систем, датчиків, які призначені для забезпечення безпеки руху і контролю роботи транспортного засобу в цілому.

Справні головні лампи ближнього і дальнього світла, протитуманні фари і ліхтарі - запорука безпеки всіх учасників руху.

У нашому інтернет магазині Ви можете вибрати і купити лампочки на авто 12 і 24 В, різних розмірів цоколя перевірених виробників.

Ми пропонуємо Вам галогенові автомобільні лампи, світлодіодні LED лампочки, ксенонові (або газорозрядні), які Ви можете купити за вигідною ціною.

Обов'язково порівнюйте під час покупки цоколь старої і нової автолампи, щоб вони були ідентичні.

Види і характеристики автомобільних ламп

Галогенові лампочки для авто доступні за ціною і широко поширені. Світіння забезпечує інертний газ всередині колби. Галогенки дають хороше освітлення при будь-якій видимості, споживають невелику кількість енергії, мають великий ресурс, різні температури освітлення, гарну вібростійкість. Щоб посилити освітлення, не варто встановлювати лампи вище передбаченої потужності, так як це призведе до розплавлення деталей фари, краще купити галогенові лампи з підвищеною світловіддачею, які мають маркування +50, +30.

Ксенонові автолампи працюють за рахунок світіння інертного газу (ксенону) і відрізняються високою надійністю, забезпечують хорошу видимість дороги в процесі руху, служать довгий час і мають низький відсоток відмов, не бояться тряски. Ксенонові лампи забезпечують тільки дальнє або ближнє світло, а біксенонові поєднують ці два режими за рахунок спеціального механізму перемикання. Вартість ксенону вище, ніж у LED лампочок для автомобіля.

Світлодіодні лампи для автомобіля відрізняються найвищим ККД, великим експлуатаційним ресурсом, створюють потужний спрямований світловий потік. Світлодіоди застосовуються переважно в габаритних вогнях, салонних плафонах і інших малопотужних освітлювальних приладах.

Що потрібно враховувати при покупці автомобільних лампочок?

Автолампи мають ряд характеристик, на які варто звертати увагу при покупці лампочок.

✔️ Тип цоколя: H3 - для протитуманних фар, H1, H4, H7 - для фар головного світла.

✔️ Температура освітлення: 2800-3200К - яскраво-жовте світло, 4000-4800К - білий з жовтизною, 5000-5500К - чисто білий, 8000К і більше - блакитний і синій. Лампи 3000К будуть ідеальним вибором для протитуманних фар, а 4200-6000К - найбільш практичні значення для основного світла.

Купити автолампи (лампи для авто головного світла, світлодіод, ЛЕД лампочки на авто, галогенові, діодні, світлодіодні автомобільні лампи) за конкурентною ціною Ви можете в інтернет-магазині МАЗ-МТЗ сервіс Україна в Запоріжжі з доставкою по всій Україні.

Expand
Collapse
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.