Menu
Корзина

Компанія МАЗ-МТЗ Сервіс Україна

Компанія ТОВ «МАЗ-МТЗ Сервіс Україна» є офіційним дилером «Амкодор» Біларусь. Співпраця з нами є гарантією високої якості пропонованої продукції.

Будь-яка техніка і механізми схильні до зношування, що призводить до необхідності проводити ремонтні роботи. Щоб виключити проблему придбання неякісних або неоригінальних деталей, слід звертатися до прямих постачальників. Ми готові допомогти у вирішенні ваших проблем, а також пропонуємо широкий асортимент необхідних запчастин для спецтехніки відомих брендів. У нашому каталозі Ви зможете знайти ту продукцію, яка потрібна саме вам.

Продаж, ремонт та обслуговування спецтехніки

Наша компанія пропонує послуги з продажу, обслуговування, та ремонту двигунів, систем і запчастин спецтехніки, тракторів і автомобілів.

Ми пропонуємо найповніший асортимент білоруської спецтехніки холдингу ВАТ "Амкодор", а саме:

Житлово-комунальна спецтехніка;

Торфо і лісозаготівельна техніка;

Екскаватори та дорожньо-будівельні машини;

Спецтехніка для агропромислового комплексу;

Навантажувачі універсальні фронтальні і з бічним поворотом;

Електронавантажувачі та візки;

Додаткове, швидкозмінне і змінне обладнання до спецтехніки.

В наявності на складі є нові оригінальні запчастини:

ЯМЗ

ЯЗДА

МАЗ (Мінський автомобільний завод)

МТЗ (Мінський тракторний завод)

АЗПІ (паливна апаратура)

інших відомих брендів

Новинкою на ринку є запчастини до двигунів ЯМЗ 534 і ЯМЗ 536, ММЗ-262, які впевнено посіли своє місце в модельних рядах автомобільної та сільгосптехніки.

Вся продукція доставляється безпосередньо від виробника та є надійною і якісною. У нас Ви зможете придбати двигуни та запасні частини до навантажувачів і екскаваторів, а також всі необхідні витратні матеріали.

Компанія надає послуги з ремонту спецтехніки. Досвідчені майстри проведуть всі роботи якісно та швидко. Ремонт двигунів і агрегатів тракторів, автомобілів, спецтехніки виконується з урахуванням їх особливостей. При цьому немає необхідності привозити обладнання та спецтехніку на нашу ремонтну базу - наші співробітники здійснять виїзне обслуговування техніки. Можна скористатися послугами перевізників (Нова Пошта, Ін-Тайм, Нічний Експрес, Делівері, САТ). Ми гарантуємо найкоротші терміни виконання необхідних робіт.

У ТОВ «МАЗ-МТЗ Сервіс Україна» Ви знайдете всі необхідні запчастини до авто і спеціалізованій техніці високої якості за прийнятною вартістю. Ми проводимо жорсткий контроль всієї продукції, що поставляється техніки та обладнання до неї, виявляємо будь-які дефекти продукції, щоб мінімізувати ризик виникнення шлюбу. Досвідчені фахівці допоможуть Вам у виборі потрібних деталей або спецтехніки.

Щоб забезпечити Ваш максимальний комфорт, передбачена доставка в будь-яке місто України в обумовлені терміни і можливість самовивозу.

Почавши співпрацю з нами, Ви оціните прийнятні ціни на всі види продукції, високий рівень обслуговування і якість виконуваних робіт. Для постійних клієнтів пропонуються вигідні пропозиції.

Замовити необхідні послуги можна через контакти, вказані на сайті або відправивши заявку через форму зворотного зв'язку.

В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.