Menu
Корзина

Додаткове обладнання для техніки Амкодор

Додаткове обладнання для техніки Амкодор

Різновид додаткового обладнання для техніки Амкодор

Купуючи спецтехніку Амкодор завжди є можливість замовити додаткове обладнання, яке значно розширить зону комфорту персоналу і оператора обраного транспорту. Компанія «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» пропонує Вам придбати будь-які додаткові опції, які випускає холдинг Амкодор.

Види додаткового обладнання до спецтехніки Амкодор

Багато будівельних компаній, фірм та комунальних підприємств, які виконують роботи житлово-комунального характеру купують потужну спецтехніку зі швидкознімними робочими органами. Для бажаючих зробити свою техніку універсальною та здатною виконувати багато операцій, передбачено додаткове обладнання для техніки Амкодор, яке встановлюється в заводських умовах.

Додатково є можливість замовити наступне обладнання:

  • Ковш місткістю від 1,9 м3 до 4 м3: на вибір - щелепний, гратчастий, без зубців, зі збільшеною висотою розвантаження;
  • Захват щелепного, лапового типу та з виштовхувачем;
  • Кранова телескопічна та безблокова стріла;
  • Бульдозерний відвал та відвал для снігу;
  • Вантажні вили;
  • Гідромолот;
  • БУР;
  • Поворотна щітка.

Як придбати додаткове обладнання до спецтехніки Амкодор в Україні

Немає необхідності їхати на підприємство або відвідувати виставки спецтехніки, адже Ви можете купити все необхідне додаткове обладнання, отримати детальну консультацію в онлайн режимі з фото та відео матеріалами. Для цього достатньо зв’язатись з працівниками компанії МАЗ-МТЗ сервіс Україна та уточнити інформацію про необхідну Вам техніку та додаткове обладнання. Поставка продукції займає від 14 до 60 днів. При бажанні Ви можете зареєструватися на сайті і відслідковувати стан свого замовлення. ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» є дилером холдингу Амкодор, тому Ви можете купити все необхідне додаткове обладнання для спецтехніки за помірною ціною та заводською гарантією.

Expand
Collapse
Brand: Eberspacher Артикул: Airtronik D2
Обігрівач Airtronic D2 - характеристики, опис, цінаГалузі застосування Airtronic D2Опалювач встановлюється і використовується на моторних автомобілях всіх типів та їх трейлерах, на будівельній і сільськогосподарській техніці для підігріву, очищення скла, підігріву і підтримання тепла в кабін..
133356.60грн.
Brand: Eberspacher Артикул: Airtronik D4
Обігрівач Airtronic D4 - характеристики, опис, цінаГалузі застосування Airtronic D4 12В, 24ВОпалювач встановлюється і використовується на моторних автомобілях всіх типів та їх трейлерах, на будівельній і сільськогосподарській техніці для підігріву, очищення скла, підігріву і підтримання тепл..
144895.82грн.
Brand: Lincoln Артикул: Lincoln
Система централізованого змащення Lincoln - опис, характеристикиСистема централізованого змащування Lincoln безперервно через налаштовані проміжки часу здійснює подачу невеликих, точно виміряних доз мастильних матеріалів, які необхідні для рухомих частин машини.Централізована система змащува..
295511.22грн.
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.