Menu
Корзина

Торфо та лісозаготівельна техніка Амкодор

Торфо та лісозаготівельна техніка Амкодор

Асортимент техніки для лісової та торф’яної заготівлі

Холдинг Амкодор виготовляє високоякісну багатофункціональну лісозаготівельну техніку, яка постачається до великої кількості країн. Завдяки потужності та надійності, техніка для заготівлі торфу та деревини дозволяє виконувати найскладніші роботи, економлячи Ваш час та витрати.

Різновиди техніки для торф’яної заготівлі

ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» надає Вам широкий асортимент продукції для торф’яної заготівлі:

 • торф’яні штабелери;
 • напіввагони
 • фрезерні барабани;
 • навантажувачі торфу;
 • профілювальники;
 • штабельне обладнання.

Вибір техніки для лісової заготівлі

На сьогоднішній день існує два способи лісоповалу: сортиментний (скандинавський) та хлистовий (канадський). Останній передбачає заготівлю лісу з розпилюванням відразу в лісі, для якого підійдуть компактні машини з високою маневреністю та прохідністю. ТОВ “МАЗ-МТЗ сервіс Україна” пропонує Вам купити техніку для лісової заготівлі з високими якісними показниками, яка дозволить Вам здійснити сортування, збір, обробку, завантаження та транспортування деревини:

 • Харвестери
 • Форвардери
 • Рубальні машини
 • Обладнання для заготівлі щепи
 • Лісові завантажувачі

На рубальних машинах застосовується установка для щепи одного зі світових лідерів з виробництва обладнання для лісової заготівлі фінської компанії "KESLA".

Як придбати техніку для лісової та торф’яної заготівлі в Запоріжжі та Україні

Компанія ТОВ “МАЗ-МТЗ сервіс Україна” є офіційним дилером оригінальної та якісної продукції Амкодор. У нас Ви можете купити техніку для заготівлі лісу на вигідних умовах. Для того, щоб зробити замовлення, Вам потрібно зателефонувати нашим співробітникам за номером телефону, який вказано на сайті та повідомити, який вид комерційної техніки Ви бажаєте придбати. У Вас є можливість вигідно купити спецтехніку для заготівлі лісу та торфу в кредит через партнерські банки.

Expand
Collapse
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР АТФ-10
Барабан фрезерний Амкодор АТФ-10 – характеристики, опис, цінаБарабан фрезерний Амкодор АТФ-10 використовується для фрезерування торф’яних покладів у торфовидобувній промисловості.Робочий орган представлений 6-ма фрезерами зі штифтами конічної форми.Надійна гідросистема спецобладнання заб..
1876968.36грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР АТВл-18
Валкувач фрезерного торфу Амкодор -18 – характеристики, описВалкувач фрезерного торфу призначений для збирання висушеного торфу з ростилу та формування його в валки правильної трикутної форми в поперечному перерізі на картах 20 м і 40 м з метою його подальшої підготовки до прибирання на полях су..
2361200.38грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР АТВр-19
Ворушилка фрезерного торфу Амкодор АТВр-19 – характеристики, описВорушилка АТВр-19 призначена для розпушування та перевертання фрезерованого шару торфу на мапах 20 і 40 м з метою прискорення процесу його сушки на виробничих майданчиках торф’яних підприємств, використовується в комплексі обладнан..
1143231.37грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 352
Лісонавантажувач Амкодор 352 – характеристики, опис, цінаЛісонавантажувач Амкодор 352 призначений для механізації навантажувально-розвантажувальних робіт, виконання землерийно-транспортних робіт на ґрунтах до ІІІ категорії без попереднього розпушування та на ґрунтах ІV категорії після попередньо..
68599.32грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 352Л
Лісонавантажувач фронтальний універсальний Амкодор 352ЛАмкодор 352Л використовується для навантаження лісоматеріалів на транспортні засоби і в штабеля, а також їх подальшого розвантаження.При використанні швидкозмінних робочих органів спецтранспорт експлуатується для сипучих, шматкових і дов..
3864583.00грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 352Л-01
Лісонавантажувач фронтальний універсальний 352 Л-01 – характеристики, описФронтальний навантажувач Амкодор 352 Л-01 відрізняється універсальністю і високими якісними показниками. Спецтехніка застосовується в будівельній сфері, а також для транспортування лісу та укладання його в штабелі, такелаж..
3859783.27грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 352Л-02
Амкодор 352Л-02 – характеристики, опис, цінаЛісонавантажувач фронтальний універсальний Амкодор 352Л-02 призначений для навантаження круглих лісоматеріалів на транспортні засоби і в штабелі, а також для розвантаження лісовозного транспорту і розбирання штабелів. Навантажувач обладнується стандарт..
3313021.37грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР АТУ-20
Амкодор АТУ-20 – характеристики, опис, цінаЕфективна машина для прибирання фрезерного торфу Амкодор АТУ-20 призначена для збірки висушеного фрезерного торфу з валків, а також навантаження і транспортування до штабелю для подальшого розвантаження.Спецтехніка експлуатується разом з обладнанням..
2426317.11грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 2904
Машина рубальна АМКОДОР 2904 - характеристики, опис, цінаМашина рубальна Амкодор 2904 використовується для рубки деревини в тріску. В якості матеріалу використовується круглий ліс, порубочні залишки, низькоякісна деревина, відходи від пиляння лісу та т.п.Технічні характеристики та габар..
17127528.04грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 30
Амкодор 30 - характеристики, опис, цінаМашина штабілювальна АМКОДОР 30 використовується для перевалки фрезерного торфу у штабелі або каравани з навалів, які утворюються після вивантаження торфу з бункера прибиральної машини.Спецтехніка може використовуватися в час переміщення самостійно розі..
4702875.50грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 342Р
Навантажувач торфу АМКОДОР 342РНавантажувач Амкодор 342Р призначений для роботи з торфом, але також допускається його використання в сільському господарстві. Спецтехніка маневрена, а за допомогою додаткових швидкозмінних органів істотно збільшується її функціональність.Особливості та переваг..
2696600.27грн.
Brand: Амкодор Артикул: АМКОДОР 342Р-01
Навантажувач торфу АМКОДОР 342Р-01Навантажувач Амкодор 342Р-01 – це нове слово у видобутку торфу. Завдяки такій спецтехніці суттєво підвищується продуктивність при експлуатації, а час на підготовку навантажувача скорочений у порівнянні з іншими аналогами. При цьому немає втрати торфу та необхідн..
2805562.48грн.
Показано з 1 по 12 із 26 (3 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.