Menu
Корзина

Послуги з ремонту спецтехніки та автомобілів

Послуги з ремонту спецтехніки та автомобілів

Послуги з ремонту та обслуговувавння спецтехніки та автомобілів від ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна»

Компанія «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» пропонує послуги з ремонту спецтехніки та автомобілів. Ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу досвідчених працівників.

Перелік послуг з ремонту спецтехніки

Досвідчені кваліфіковані майстри компанії здійснюють якісний ремонт двигунів, підвісок, трансмісій, ступиць та коліс, паливної системи, електрики спецтехніки та сільськогосподарської техніки.

До переліку послуг з ремонту спецтехніки, що надаються компанією МАЗ-МТЗ сервіс Україна, також входить відновлення блоків циліндру, фаски головного клапану, посадочних місць гідроциліндру, а також свердління та зварювання.

Якщо у вас немає можливості доставити спеціалізований транспорт, обладнання, комплектуючі, які вийшли з ладу, співробітники компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» можуть провести обслуговування безпосередньо на Вашій базі. Слід попередньо обговорити весь перелік робіт, а також кількість та найменування деталей, яким необхідна заміна.

Працівники компанії отримують, а також відправляють агрегати та комплектуючі, які необхідні в процесі проведення робіт. Основними перевізниками є Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері, Ін-Тайм.

Щоб скористатися послугами по ремонту спецтехніки, необхідно зробити заявку на сайті ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» через форму зворотнього зв’язку або за телефонами, які вказані на сайті. Ми обговоримо вартість та терміни здачі замовлення, яке ми завжди виконуємо в найкоротші строки, що дає можливість швидко повернути транспорт в експлуатацію без порушення робочого процесу.

Expand
Collapse
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.