Menu
Корзина

Ремонт стартера, генератора, електрики

Ремонт стартера, генератора, електрики

Ремонт стартера, генератора, електрики спецтехніки в Запоріжжі за доступною ціною

Багато автомобілістів стикаються з поломкою таких важливих деталей, як генератор та стартер. В цьому випадку можливі два варіанти: покупка нових деталей чи ремонт. Останній – заощаджує Ваші гроші. Компанія ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» надає послуги з ремонту стартера, генератора та електрики спецтехніки із застосуванням тільки нових оригінальних запчастин.

Ми зможемо почистити та замінити всі основні вузли агрегатів швидко та якісно. До спектру послуг входить ремонт:

  • генератора двигуна Deutz, КаМаЗ, МаЗ;
  • стартера КаМаЗ, МаЗ, МТЗ;
  • електрообладнання спецтехніки;
  • заміна реле та інших елементів.

Ви можете замовити виїзд спеціалістів на свою територію або відправити агрегат на базу компанії. Після ремонту електрики, стартера, генератора надається гарантія на три місяці. Зв'язатися з персоналом ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» та поставити запитання, які Вас цікавлять, Ви можете за телефонами компанії, вказаними на сайті або через форму зворотнього зв'язку.

Expand
Collapse
Артикул: 7119
Ремонт генератора двигуна Deutz з заміною запчастин та витратних матеріалів в Запоріжжі за доступною ціноюКваліфікований ремонт генератора двигуна Deutz може знадобитися внаслідок зношування підшипників, діодних мостів та щіткових вузлів.Досвідчені майстри компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україн..
0.00грн.
Артикул: 2086
Ремонт генератора КаМАЗ в Запоріжжі за доступною ціноюТреба провести ремонт генератора КаМАЗ? Кваліфіковані фахівці компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» виконають необхідні роботи якісно, з урахуванням усіх техвимог.Для відновлення роботи генератора двигуна, який забезпечує напругою електросист..
0.00грн.
Артикул: 2137
Ремонт генератора МАЗ в Запоріжжі за доступною ціноюЗнос підшипників, щіткових вузлів та діодних мостів призводить до необхідності проведення ремонту генератора МАЗ. Виправити ситуацію можуть досвідчені фахівці компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна», які проводять усі необхідні роботи з урахуванн..
0.00грн.
Артикул: 2084
Ремонт стартера ГАЗ-53 із заміною запчастин в Запоріжжі за доступною ціноюДосвідчені майстри компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть ремонт стартера ГАЗ-53 із застосуванням нових оригінальних запчастин. Роботи проводяться з урахуванням технічних вимог швидко та якісно.Причиною виходу з л..
0.00грн.
Артикул: 2083
Ремонт стартера КамАЗ із заміною запчастин в Запоріжжі за доступною ціноюРемонт стартера КамАЗ необхідно проводити, якщо з'явилися такі симптоми, як:стартер зовсім не прокручує двигун; стартер крутиться надто повільно або не вимикається після запуску двигуна; чути сторонні шуми під ча..
0.00грн.
Артикул: 3731
Ремонт стартера МАЗ із заміною запчастин в Запоріжжі за доступною ціноюВам потрібно провести ремонт стартера МАЗ? Кваліфіковані фахівці компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть усі необхідні процедури з використанням нових оригінальних запчастин виробництва БАТЕ, АТЕ, ПРАМО, MAGNETON...
0.00грн.
Артикул: 2085
Ремонт стартера МТЗ із заміною запчастин в Запоріжжі за доступною ціноюРемонт стартера МТЗ вимагає професійного підходу, перевірки на спеціальному стенді, а також заміни комплектуючих, що вийшли з ладу, на якісні нові оригінальні запчастини виробництва БАТЕ, АТЕ, ПРАМО, MAGNETON. Усі необхідні п..
0.00грн.
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.