Menu
Корзина

Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 8

Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 8
Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 8

Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 8 Truck-Fiting Camozzi (Італія)

Ключ DRK 8 призначений для демонтажу пневматичної трубки з зовнішнім діаметром 8 мм для швидкозбірних з'єднань автомобільних пневматичних гальмівних систем.

Корпус ключа виконаний з високоміцного полімеру.

Конструкція і розміри ключа для демонтажу пневмотрубки DRK 8

Конструкция и размеры ключа для демонтажа пневмотрубки DRK 8

Для з'єднання досить вставити пневмотрубку в фітінг, не використовуючи додатковий інструмент. Але демонтаж пневмотрубки вимагає певних зусиль.

Роз'єднання фитинга з трубкою: для демонтажу трубки зі з'єднанням необхідно використовувати спеціальний ключ моделі DRK.

Використання для роз'єднання підручного інструменту (викрутки, гайкового ключа) веде до пошкодження захоплюючого елемента (цанги) фітінга, що, в свою чергу, стає причиною зниження надійності з'єднання. Причина в тому, що захоплення трубки відбувається по всьому діаметру, і для демонтажу трубки необхідно одночасно натиснути на весь контур захоплення. Саме цьому важливо використовувати спеціальний ключ.

Демонтаж пневмотрубки за допомогою ключа DRK 8

Демонтаж пневмотрубки при помощи ключа DRK

Для демонтажу трубки необхідно натиснути на захисну манжету фітінга, використовуючи спеціальний ключ моделі DRK, при цьому, зусилля передається на торець цанги. Цанга, зміщуючись, виходить з зацеплення з трубкою. Утрримуючи ключ в нажатому положенні, витяніть трубку з фітінгу.

Зауважте! З'єднання, що знаходяться під тиском не являються розбірними!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: DRK 8
0.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.