Menu
Корзина

Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 12

Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 12
Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 12

Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 12 Truck-Fiting Camozzi (Італія)

Ключ DRK 12 призначений для демонтажу пневматичної трубки з зовнішнім діаметром 12 мм для швидкозбірних з'єднань автомобільних пневматичних гальмівних систем.

Корпус ключа виконаний з високоміцного полімеру.

Конструкція і розміри ключа для демонтажу пневмотрубки DRK 12

Конструкция и размеры ключа для демонтажа пневмотрубки DRK 12

Для з'єднання досить вставити пневмотрубку в фітінг, не використовуючи додатковий інструмент. Але демонтаж пневмотрубки вимагає певних зусиль.

Роз'єднання фитинга з трубкою: для демонтажу трубки зі з'єднанням необхідно використовувати спеціальний ключ моделі DRK.

Використання для роз'єднання підручного інструменту (викрутки, гайкового ключа) веде до пошкодження захоплюючого елемента (цанги) фітінга, що, в свою чергу, стає причиною зниження надійності з'єднання. Причина в тому, що захоплення трубки відбувається по всьому діаметру, і для демонтажу трубки необхідно одночасно натиснути на весь контур захоплення. Саме цьому важливо використовувати спеціальний ключ.

Демонтаж пневмотрубки за допомогою ключа DRK 12

Демонтаж пневмотрубки при помощи ключа DRK

Для демонтажу трубки необхідно натиснути на захисну манжету фітінга, використовуючи спеціальний ключ моделі DRK, при цьому, зусилля передається на торець цанги. Цанга, зміщуючись, виходить з зацеплення з трубкою. Утрримуючи ключ в нажатому положенні, витяніть трубку з фітінгу.

Зауважте! З'єднання, що знаходяться під тиском не являються розбірними!

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: DRK 12
0.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.