Menu
Корзина

Хрестоподібний фітінг Camozzi 9600

Хрестоподібний фітінг Camozzi 9600
Хрестоподібний фітінг Camozzi 9600

Фітінг хрестоподібний Camozzi Італія серії 9600 12-6-M12x1.5, M22x1.5

Гальмівний хрестоподібний фітінг cерії 9600 С-Truck призначений для комутації поліамідних трубопроводів в пневматичних гальмівних системах транспортних засобів спеціального призначення, наприклад, вантажні автомобілі КАМАЗ. Конструкція фітингів відповідає всім вимогам, які пред'являються до з'єднань, що застосовуються в гальмових системах, та забезпечує високонадійне герметичне з'єднання з трубкою, бездоганну ремонтопридатність, дозволяючи робити заміну трубки без розбирання і зняття фітінга за допомогою спеціального пристосування.

Фітинг хрестоподібний Camozzi має зовнішню різьбу М22х1,5 з контргайкою під ключ 27 мм і три виходи: з внутрішнім різьбленням М12х1,5 і двома цанговими зажимами під трубки з зовнішніми діаметрами 6 і 12 мм. Йде в зборі з кільцем ущільнювача.

Технічні характеристики хрестоподібного фітинга серії 9600

Робоче середовище фітінга - стиснене повітря, хімічні середовища, сумісні з латунню і ущільненням NBR.

 • Зовнішня різьба - метрична М22х1,5
 • Внутрішня різьба - метрична М12х1,5
 • Цангові затиски - 2 шт під трубку 6 і 12 мм.
 • Трубка HTR, TRN - діаметр 6/4 і 12/9
 • Момент затяжки - 36,0-44,0 Нм
 • Контргайка під ключ - 27 мм
 • Майданчик під ключ - 15 мм
 • Робочий тиск - 12 бар, максимальний до 32 бар
 • Температура експлуатації - від -50ºС до +100°С

Матеріал виготовлення фітинга хрестоподібного серії 9600

►Корпус фітинга виготовлений з латуні методом гарячого штампування, що забезпечує високу міцність і однорідність металу, відсутність мікропор і тріщин.

►Гільза - з склонаповненного поліаміду, який забезпечує стабільність розмірів трубки при коливаннях температури навколишнього середовища, що гарантує герметичність з'єднання.

►Цанга виготовлена з латуні і має три фіксуючих бурта, що забезпечують надійну фіксацію трубки, перевищуючи вимога до зусиллю, що приводить до виривання, з дворазовим запасом.

►Захисна манжета виготовлена з маслобензостійкої гуми і не допускає потрапляння забруднень і вологи в цанговий затиск.

►Контргайка сталева, з двошаровим покриттям білим цинком, що гарантує високу корозійну стійкість в умовах соляного туману і підвищеної вологості.

►Ущільнююче кільце виготовлене з акрилонитрил-бутадієн-каучуку маслобензостійкого, розрахованого на експлуатацію при температурі від -50ºС до 100ºС (NBR)

Монтаж хрестового фітинга

Трубка повинна бути вставлена в фітінг до упору в гільзу на всю монтажну довжину

Демонтаж фітінга

Необхідно натиснути на захисну манжету фітінга, використовуючи спеціальний ключ моделі DRK, при цьому зусилля передається на торець цанги. Цанга, переміщаючись, виходить із зачеплення з трубкою. Утримуючи ключ в натиснутому положенні, витягти трубку з фітинга. Слід зазначити, що з'єднання, що знаходиться під тиском, є нерозбірним.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
 • Наявність: Є в наявності
 • Артикул: 9600 12-6-M12X1,5-M22X1,5
0.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.