Menu
Корзина

Антифриз Тосол -40 G11 синій KhimrezervAUTO 4.6 кг

Антифриз Тосол -40 G11 синій KhimrezervAUTO 4.6 кг
Антифриз Тосол -40 G11 синій KhimrezervAUTO 4.6 кг

Тосол G11 -40 KhimerzervAuto 4.6 кг

Охолоджуюча рідина призначена для різних типів радіаторів системи охолодження двигунів внутрішнього згоряння автомобілів і в якості робочої рідини теплообмінників.

Антифриз G11 -40 KhimerzervAuto є водним розчином гліколю з антикорозійними і спеціальними добавками. Тосол на основі товарного гліцерину пройшов очищення на молекулярному рівні із застосуванням нових технологій і унікального комплексу присадок-превентолів ALPHA-TRIVENTOL.

Пакет присадок (BASF) покращує температурні властивості охолоджуючих рідин, дозволяючи підвищити теплопровідність і уникнути виникнення «гарячих» ділянок в системі охолодження.

По європейській класифікації "Тосол" відповідає класу G11.

Запобігає утворенню корозії, блокує їх збільшення і нейтралізує негативний вплив.

Використовується при низьких (до мінус 40ºС) і помірних температурах.

Рідину охолоджуючу необхідно використовувати згідно інструкції з експлуатації автомобіля або теплообмінника. Можливий осад не впливає на якість рідини.

Зберігати в герметично закритій тарі в сухих неопалюваних приміщеннях. Берегти від впливу тепла, вологи, прямих сонячних променів. Відкриті ділянки шкіри або лакофарбові поверхні, на які потрапила рідина, необхідно промити водою.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: Тосол-40 (G11)
164.88грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.