Menu
Корзина

Антифриз -40 G12 червоний Protex 4.6 кг

Антифриз -40 G12 червоний Protex 4.6 кг
Антифриз -40 G12 червоний Protex 4.6 кг

Антифриз червоний -40ºС PROTEX G12 4.6 кг

Антифриз PROTEX на основі моноетиленгліколю, з пакетом неорганічних антикорозійних, антивспінюючих присадок (BASF) з стабілізуючими і фарбувальними добавками.

В якості основи використаний пакет присадок ALPHA-TRIVENTOL (Німеччина), що забезпечує більш тривалий пробіг між замінами.

Особливість антифризу - відсутність хлоридів, які є активаторами корозії і призводять до прискореного руйнування металів.

Антифриз має поліпшені теплообмінні характеристики, підвищений захист від корозії, нейтральність до гумових деталей системи охолодження, відрізняється малою піноутворюваністю і добрим змащувальним ефектом.

Антифриз застосовується згідно з інструкцією по експлуатації автомобіля і теплообмінних апаратів.

Марка охолоджуючої рідини повинна відповідати режиму експлуатації по температурі початку кристалізації.

Охолоджуюча рідина PROTEX не має особливих вимог до температурного режиму зберігання. Охолоджуючі рідини зберігають в неопалюваних складських приміщеннях, що забезпечує захист від впливу прямих сонячних променів і атмосферних опадів. У разі замерзання, після відтавання функціональність зберігається.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: Антифриз-40 (G12)
438.78грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.