Menu
Корзина

Пальник газовий з п'єзопідпалом Axxis ax-015

Пальник газовий з п'єзопідпалом Axxis ax-015
Пальник газовий з п'єзопідпалом Axxis ax-015
Пальник газовий з п'єзопідпалом Axxis ax-015
Пальник газовий з п'єзопідпалом Axxis ax-015
Пальник газовий з п'єзопідпалом Axxis ax-015

Багатофункціональний газовий пальник з п'єзопідпалом комбінований AXXIS ax-015

AXXIS ax-015 - багатофункціональний побутовий газовий пальник з курковим п'єзопідпалом і розташованим ззаду регулятором подачі газу, який може бути використаний у ремонтних, будівельних, побутових та туристичних цілях.

Работа резака осуществляется благодаря цанговому газовому баллону, который напрямую подсоединяется в разъем горелки и используется как рукоятка для получившейся конструкции. На задней части прибора расположен регулятор, который дает возможность плавно изменять интенсивность пламени. Воспламенение осуществляется путем пьезоподжига с помощью курка в передней части корпуса.

Робота різака здійснюється завдяки цанговому газовому балону, який безпосередньо приєднується в роз'єм пальника і використовується як рукоятка для отриманої конструкції. На задній частині пристрою розташований регулятор, який дає можливість плавно змінювати інтенсивність полум'я. Підпал здійснюється шляхом п'єзопідпалу за допомогою курка в передній частині корпусу.

Довге сопло пальника дозволяє виконувати різні завдання: розпалювання багаття або мангалу, розігрів труб, зварювання стиків, зняття шару старої фарби, розморожування замків, штирів воріт; може застосовуватись у кулінарії.

Перш ніж купити в Запоріжжі, Україні потрібну запчастину, уточнюйте наявність, ціну, можливу заміну (аналог) та умови доставки Пальника газового з п'єзопідпалом Axxis ax-015 за телефонами, що вказані на сайті або через форму зворотнього зв'язку.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: ax-015
192.42грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.