Menu
Корзина

Стрічка ізоляційна ПВХ 0.15х19 мм 25 м чорна

Стрічка ізоляційна ПВХ 0.15х19 мм 25 м чорна
Стрічка ізоляційна ПВХ 0.15х19 мм 25 м чорна

Ізоляційна стрічка ПВХ 0.15х19 мм 25 м чорна

Чорна стрічка ізоляційна з довжиною мотка 25 м використовується для здійснення ізоляції електропроводів, як засіб усунення дрібних неполадок, склеювання різних елементів і кріплення будь-яких деталей.

Ізострічка виготовлена з плівки ПВХ, що дозволяє добитися герметичності з'єднання і захистити поверхні від вологи, лугів та інших впливів.

Ізоляційна стрічка має стійкість до високої напруги.

Висока клейкість стрічки забезпечує добре зчеплення з різними типами поверхонь: скло, дерево, картон, пластик, плитка та ін.

Стрічку ПВХ можна експлуатувати в температурному діапазон від -30ºС до + 70ºС. В даному температурному режимі изоляційна стрічка безпечна для здоров'я людини, так як не виділяє шкідливих речовин.

Висока еластичність стрічки і стійкість до розтягування допускає розтягнення до півтора разів до моменту розриву. Завдяки цьому стрічка ізоляційна ПВХ підходить для обмотки проводів різного діаметру, а також предметів будь-якої форми.

Технічні характеристики
Довжина ізострічки25 м
Ширина ізострічки19 мм
Колір ізострічкичорний
Товщина ізострічки0.15 мм

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 7381
25.38грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.