Menu
Корзина

Електроди зварювальні універсальні Моноліт УОНІ 13/55 3 мм

Електроди зварювальні універсальні Моноліт УОНІ 13/55 3 мм
Електроди зварювальні універсальні Моноліт УОНІ 13/55 3 мм

Електроди зварювальні Monolith УОНІ-13/55 діаметр 3 мм 2.5 кг

Електроди УОНІ 13/55 призначені для зварювання особливо відповідальних конструкцій з вуглецевих і низьколегованих сталей, коли до металу зварних швів пред'являються підвищені вимоги по пластичності і ударної в'язкості, зокрема при роботі в умовах знижених температур.

Зварювання електродами УОНІ 13/55 здійснюється методом обпирання по очищеним краям на короткій довжині дуги. Характеризуються стабільним горінням, легким повторним і початковим запалюванням дуги. Так само даний вид електродів має властивості помірної втрати металів від розбризкування, задовільною відокремлюваністю шлакової кірки з хорошим формуванням зварювального шва.

Стрижень виготовляється з дроту марок Св-08, Св-08А по ГОСТ 2246-70.

Зварювання електродами УОНІ-13/55 діаметром 3 мм виробляється у всіх просторових положеннях на постійному струмі зворотної полярності.

Метал шва характеризується високою стійкістю до утворення кристалізаційних тріщин і низьким вмістом водню. Електроди схильні до пороутворення при подовженні дуги і при зварюванні по окисленій поверхні.

Зварювання виконують короткою дугою по очищеним краям.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: УОНИ
251.58грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.