Menu
Корзина

Ключ баллонний роторний на втулці для вантажівок 310 мм Intertool XT-0004

Ключ баллонний роторний на втулці для вантажівок 310 мм Intertool XT-0004
Ключ баллонний роторний на втулці для вантажівок 310 мм Intertool XT-0004

Ключ баллонний роторний на втулці для вантажівок 310 мм передавальне відношення 1:56 макcимальний крутний момент 5000Nm Інтертул XT-0004

Ключ балонний роторний (ручний механічний гайковерт) призначений для відкручування і закручування колісних гайок вантажних автомобілів, а також для роботи з різними видами кріплення, що вимагають великого зусилля. Посилення крутного моменту досягається за рахунок застосування в конструкції ключа планетарного редуктора, до складу якого входять три взаємопов'язані планетарні передачі.

Балонний роторний ключ XT-0004 допоможе Вам відкрутити гайку, що прикипіла з колеса вантажного автомобіля. Завдяки зручній конструкції і оптимальному передавальному числу шестерні (1:56), Ви без проблем зірвете будь-яку прикипіла гайку.

Запобіжні заходи при роботі з балонним ключем Інтертул

Зняття і установку коліс слід проводити на призначеній для цієї мети ділянці, оснащеній необхідним обладнанням та устаткуванням.

Перед вивішуванням частини автомобіля підйомним механізмом для зняття коліс необхідно стежити, щоб всі лапи - підхоплення були надійно встановлені під автомобіль і при підйомі не виникло перекосів.

Відвертати і закручувати гайки коліс автомобілів слід за допомогою ключа балонного роторного (гайковерта). При відкручиванні їх вручну необхідно зайняти стійке положення і надійно накласти ключ на межі гайки.

Колеса вантажного автомобіля необхідно знімати і переміщати за допомогою спеціального візка.

При знятті коліс необхідно зупинити двигун, загальмувати колеса стоянковим гальмом, вивести людей з кабіни, зачинити двері, встановити під підіймаються колеса спеціальні упори в розпір не менше 2-х, зірвати гайки ключем, вивісити автомобіль домкратом і відкрутити гайки повністю.

Комплект поставки ключа роторного Інтертул

  • Ключ балонний роторний - 1 шт
  • Подовжувач - 1 шт
  • Ручка - 1 шт
  • Головка - 2 шт
  • Керівництво по експлуатації - 1 шт

Керівництво по експлуатації ручного механічного гайковерта

ЗНЯТТЯ КОЛЕСА

Для відкручування гайки кріплення диска вантажного автомобіля треба встановити ключ балонний роторний з приєднаною головкою торцевою відповідного розміру на гайку. Обертання ручки необхідно робити у напрямку проти годинникової стрілки до зриву колісної гайки (зменшення зусилля на ручку). Для прискорення відкручування гайки після зриву, рекомендується зняти ключ і скористатися подовжувачем, що входять в комплект.

ВСТАНОВЛЕННЯ КОЛЕСА

Для закручування гайки кріплення диска колеса вантажного автомобіля, використовуючи подовжувач, ручку і торцеву головку відповідного розміру, виконати попереднє закручування. Після цього встановити ключ з приєднаною головкою і зробити остаточне затягування гайки.

УВАГА! При додаванні великого зусилля необхідно дотримуватися обережності, так як можна призвести до пошкодження кріплення.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ застосовувати додаткові подовжувачі ручки, а також використовувати в якості приводу пневматичні гайковерти.

Технічні характеристики
Квадрат1"
Розмір головки32, 33 мм
Коефіціент посилення1:56
Крутний момент5000 Нм
Вага ключа7.8 кг
БрендINTERTOOL
Тип інструментаключ роторный

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: XT-0004
0.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.