Menu
Корзина

Рідина гальмівна AXXIS DOT-4 каністра 0.5 л

Рідина гальмівна AXXIS DOT-4 каністра 0.5 л
Рідина гальмівна AXXIS DOT-4 каністра 0.5 л

Автомобільна гальмівна рідина AXXIS DOT-4 0.5 л

Рідина гальмівна AXXIS DOT-4 підходить для будь-яких транспортних засобів, в тому числі оснащених ABS. Протягом всього терміну експлуатації автомобільна гальмівна рідина не утворює парових пробок, відмінно змащує рухомі компоненти, попереджаючи їх швидкий знос, не допускає утворення корозії і відрізняється високою стійкістю на стиск.

Гальмівна рідина класу DOT-4 призначена для всіх видів гальм і вологих зчеплень легкового та вантажного автотранспорту, фургонів, автобусів і мотоциклів, в тому числі обладнаних системою ABS. Повністю сумісний з попередніми специфікаціями гальмівних рідин і може застосовуватися як для сучасних моделей автомобілів, так і для моделей минулих років випуску.

Має високу стійкість на стиск, завдяки чому гарантує спрацьовування гальм безпосередньо в момент натискання на педаль, для максимально безпечного управління автомобілем.

Переваги гальмівної рідини класу DOT-4

  • Стійка до закипання і випаровування - не утворює парових пробок в системі, здатних порушити нормальну працездатність системи.
  • Надійно захищає металеві елементи від ураження іржею і гумові ущільнювачі від передчасного старіння і розтріскування, перешкоджаючи витіканню рідини.
  • Володіє відмінними мастильними здібностями і підтримує стабільну роботу всіх рухомих агрегатів, знижує їх знос і запобігає заклинювання.
  • Універсально підходить для всіх видів гальмівних систем, включаючи барабанні, дискові або змішані, легкового і вантажного автотранспорту.
  • Рекомендується для цілорічного застосування в будь-яких кліматичних зонах.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: AXXIS DOT4
66.24грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.