Menu
Корзина

Мастило універсальне WD-40 250 мл

Мастило універсальне WD-40 250 мл
Мастило універсальне WD-40 250 мл

Універсальне мастило-очищувач аерозольна автомобільна проникаюча WD-40 250 мл

Універсальний багатоцільовий продукт WD-40 являє собою багатофункціональну очисно-змазуючу суміш в зручній формі аерозолю. Технічний аерозоль максимально швидко очищує, змащує, захищає метал від іржі і корозії, усуває скрип, проникає між нерухомими частинами, вищтовхує вологу, забезпечує змащення практично всіх типів елементів і вирішує багато інших проблем буквально за лічені хвилини. «Ведешка» заощадить час і зусилля, не зашкодить поверхню і дозволить швидко і акуратно виконати навіть найскладніші на перший погляд роботи.

Основа всієї лінійки препаратів WD-40 - технічний аерозоль універсального призначення, унікальний продукт, який за своїми якостями перевершив показники традиційних легких мастильних речовин, дисперсійних олив, водовідштовхувальних речовин, очищувачів металу, силіконових аерозолів.

WD-40 дозволяє видаляти рослинні соки, смоли, клейкі речовини, липкі етикетки і стрічки з поверхонь без пошкоджень лакофарбових покриттів. Цей засіб є ефективним при очищенні інструментів, обладнання та транспортних засобів. Ви можете використовувати цей засіб для видалення слідів від комах з автомобіля.

WD-40 може навіть видалити жувальну гумку з килимового покриття. Просто нанесіть аерозоль, почекайте і протріть чистою тканиною.

WD-40 допомагає запустити навіть вологий двигун; не являючись провідником електрики, він покриває поверхні, забезпечуючи відсутність вологи навіть в мікроскопічних шорсткостях металу, а утворена плівка захистить від іржі і корозії кузов і деталі автомобіля.

WD-40 можна наносити практично на все. Це засіб безпечно для металу, гуми, дерева, пластика. WD-40 можна наносити на пофарбовані металеві поверхні без будь-якої шкоди для фарби. Однак, для деяких поверхонь, наприклад полікарбонатів і чистого полістістірола, слід уникати обробки продуктами, отриманими з нафтової сировини, такими як WD-40.

Функціональність, переваги, особливості та властивості ВД-40 250 мл

 • Витиснення вологи - виступає в ролі водовиштовхуючого засобу, утворює шар, що захищає поверхню від прямого попадання вологи, забезпечує відсутність вологи навіть в мікроскопічних шорсткостях металевих та інших поверхонь. WD40 витісняє вологу і утворює захисний бар'єр проти вогкості, може витісняти вологу, що дозволяє усувати провідність викликану вогкістю в електронних системах.
 • Проникає між іммобілізованими компонентами, іншими механізмами - звільняє заклинювання, іржаві, примерзли деталі, механізми, предмети та ін. WD-40 послаблює зчеплення між металом і іржею, дозволяє усунути прикипання і зчеплення змерзлих металевих частин.
 • Забезпечує мастило для поліпшення роботи автомобільних, велосипедних і багатьох інших механізмів, при цьому не залишає липких або жирних слідів, на відміну від інших просочувальних олив. Змащувальні інгредієнти WD-40 широко розсіюються і міцно утримуються на рухомих частинах.
 • Очищення - видаляє з поверхонь клей, бітумні плями, жир, бруд та інші забруднення. WD-40 проникає під бруд, сажу і мастильні речовини щоб очистити поверхню. Розчиняє клейкі речовини, дозволяючи легко видаляти етикетки, клейку стрічку і зайву кількість клею.
 • Захищає металеві поверхні від іржі і корозії - оберігає метали від утворення іржі навіть в екстремальних експлуатаційних умовах.
 • Усуває скрип.
 • Простий у використанні.

Якісна, надійна, оригінальна формула продукту незамінна в усіх видах сервісних завдань для обслуговування різного устаткування і техніки, наприклад:

 1. садово-городнього інструменту і обладнання
 2. опори акумуляторних батарей
 3. свічки запалювання
 4. рами велосипеда
 5. дверні замки і петлі
 6. електроінструменти
 7. мотори
 8. литі диски
 9. вихлопні труби

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
 • Наявність: Є в наявності
 • Артикул: WD-40
366.24грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.