Menu
Корзина

Пароніт ПОН-Б 1.0 мм 1020х1520 мм

Пароніт ПОН-Б 1.0 мм 1020х1520 мм
Пароніт ПОН-Б 1.0 мм 1020х1520 мм

Пароніт листовий ПОН-Б 1.0 мм 1020х1520 мм

Пароніт-Б ГОСТ 481-80 - матеріал загального призначення застосовується в якості прокладок різних форм. Призначений для герметизації вузлів в середовищі насиченої пари, перегрітої води, нейтральних і сухих інертних газів, легких і важких нафтопродуктів.

Пароніт - гнучкий матеріал, що легко ріжеться, призначений для виготовлення герметизуючих прокладок. Наприклад, для ущільнення фланцевих з'єднань насосів, компресорів, трубопроводів і т.д.

Відмінною характеристикою паронита є його висока термостійкість (до + 450ºС), що дозволяє застосовувати його в двигунах внутрішнього згоряння.

Пароніт виробляється шляхом пресування гумової суміші, в яку додають азбестове волокно і порошкові інгредієнти. Пароніт може армуватися металевою сіткою.

Прокладки з пароніту застосовують в районах з помірним, тропічним і холодним кліматом при температурі до мінус 40°С.

Застосування паронита ПОН-Б

• ➤Для нерухомих з'єднань типу «гладкі» з тиском робочого середовища не більше 4 МПа (40 кгс / см2) «шип-паз», «виступ-западина», судин, апаратів, насосів, арматури, трубопроводів, компресорів та інших агрегатів.

• ➤Пароніт ПОН-Б застосовують для виготовлення фланцевих прокладок, ущільнення плоских роз'ємів нерухомих з'єднань насосів, компресорів, апаратів, судин і т.д.

• ➤Прокладки з пароніту ПОН-Б застосовують в районах з помірним, тропічним і холодним кліматом.

Технічні вимоги

Пароніт і прокладки з нього повинні виготовлятися відповідно до вимог даного стандарту за технологічними регламентами, затвердженими в установленому порядку.

Прокладки повинні відповідати кресленням, узгодженим між виробником і споживачем.

Поверхня паронита і прокладок з нього повинна бути рівною без розривів, складок, задирів і надламів, здуття, раковин і сторонніх включень. Допускається незначна ворсистість і незначна непрокрашеність азбесту на поверхні і по крайах.

Прокладки вирубують з листів паронита, при цьому пароніт не повинен розшаровуватися і кришитися.

При виготовленні прокладок з пароніту діаметром понад 1500 мм допускається стикування паронита в «ластівчин хвіст» або внахлестку. При стикуванні внахлестку зріз проводиться по похилій до склеюваних кінців.

Для склеювання застосовують клей № 88Н. Склеєні частини витримують протягом 2 годин під тиском 0.5 МПа при 20±5°С.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: ПОН-Б 1.0 мм
480.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.