Menu
Корзина

Олива моторна 10W-40 Mobil Delvac MX Extra API CI-4/SL 20 л

Олива моторна 10W-40 Mobil Delvac MX Extra API CI-4/SL 20 л
Олива моторна 10W-40 Mobil Delvac MX Extra API CI-4/SL 20 л

Олива моторна Mobil Delvac MX Extra 10W-40 API CI-4/SL каністра 20 л

Mobil Delvac MX Extra 10W-40 - моторна олива з високими експлуатаційними властивостями, які забезпечують відмінне змазування, підтримання чистоти деталей і, відповідно, продовження терміну служби сучасних дизельних і бензинових двигунів, що працюють у важких умовах.

Моторна олива MOBIL DELVAC MX EXTRA 10W-40 API CI-4/SL забезпечує високий захист двигуна транспортних засобів. Оливу виробляють з якісної основи з додаванням збалансованих присадок. Такий склад в рази скорочує тертя, перешкоджає появі відкладень і допомагає збільшити потенціал двигуна. Не втрачає захисних якостей при складних умовах експлуатації і відрізняється великими інтервалами між замінами.

Олива рекомендується для двигунів європейських, японських і американських виробників.

Олива складається з високоякісної синтетичної основи і присадок зі збалансованими властивостями, що дозволяє використовувати її як на старих так і на нових дизелях, і нових бензинових двигунах. Ці якості дозволяють використовувати оливу на ДВС з високим тиском палива, що впорскується, з більш пізнім уприскуванням і паливом з високим і низьким вмістом сірки. Має добрі миючі якості, оберігаючи деталі двигуна від зносу і продовжуючи термін його служби. Гарантує легкий пуск в морози.

Mobil Delvac MX Extra 10W-40 розроблено з застосуванням суміші базових масел, вироблених за допомогою передової технології і збалансованої системи присадок для досягнення необхідної окислювальної стабільності, диспергирующих і протизносних властивостей, які доповнюються чудовою здатністю знижувати утворення відкладень на поршнях і зменшувати утворення щламів, що сприяє збільшенню терміну служби двигуна.

Особливості та переваги Mobil Delvac MX Extra 10W-40 API CI-4/SL

Чудові в'язкісно-температурні характеристики цієї всесезонної оливи гарантують його відмінні пускові властивості і прокачиваємість при низькій температурі.

Потужні дизельні двигуни з низьким рівнем викидів значно підвищують вимоги до моторних олив. Зменшення робочих зазорів двигунів, використання проміжних охолоджувачів і турбонагнічувачи призводить до підвищення теплового навантаження на оливу. Технології зменшення рівня викиду двигунів, такі як більш високий тиск упорскування палива і застосування більш пізнього уприскування вимагають поліпшення таких робочих параметрів оливи, як стійкість до окислення, диспергованість по відношенню до нагару і випаровуваність. Олива Mobil Delvac MX Extra 10W-40 виробляється на основі високоякісних базових масел з відмінно збалансованою системою присадок для забезпечення оптимальної працездатності сучасних дизельних і бензинових двигунів, а також більш старих серій.

Mobil Delvac MX Extra 10W-40 відповідає вимогам виробників авто і застосовується для автогонок.

Специфікації: ACEA E7, E5, E3, B4, B3, A2; API CI-4, CH-4, CG-4, CF-4, СF, CL, SJ

Допуски: DC MB 228.3/229.1; Cummins CES 20078, 7, 6, 2,1; Volvo VDS-3, VDS-2; MAN M3275; Renault RLD

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 6858
2845.50грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.