Menu
Корзина

Олива моторна напівсинтетична LUXE Супер 2Т канистра 1 л

Олива моторна напівсинтетична LUXE Супер 2Т канистра 1 л
Олива моторна напівсинтетична LUXE Супер 2Т канистра 1 л

Олива моторна напівсинтетична LUXE Супер 2Т каністра 1 л 582

Напівсинтетична олива LUXE Супер 2Т призначена для двотактних двигунів з повітряним або водяним охолодженням, що експлуатуються у важких умовах або на високошвидкісних режимах.

Рекомендовано до застосування для всіх типів човнових моторів і гідроциклів з поєднаною або роздільної системою змащення, відповідно до рекомендацій виробника двигунів. При її відсутності, рекомендована концентрація 1:40. SAE 30 API ТС

Використання спеціального комплексу ефективних присадок гарантує чистоту деталей двигуна, чудовий захист від зносу і корозії, різке зниження вмісту токсичних речовин у вихлопних газах.

Для недопущення витрат на передчасний ремонт двигуна, необхідно своєчасно змінювати моторне масло. Також це дозволить збільшити продуктивність силового агрегату.

Застосовуючи напівсинтетичну моторну оливу LUXE Супер 2Т можливо забезпечити надійний захист і ефективну очистку елементів двигуна.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: 582
0.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.