Menu
Корзина

Олива індустріальна FrostTerm І-40А 17.4 кг/20 л

Олива індустріальна FrostTerm І-40А 17.4 кг/20 л
Олива індустріальна FrostTerm І-40А 17.4 кг/20 л

Індустріальна олива FrostTerm І-40А - опис, характеристики

Індустріальна олива FrostTerm І-40А являє собою масло загального призначення, основною сферою застосування якого є промислове обладнання.

Оливу І-40А використовують як в промисловості, так і в побутових цілях в якості мастила різноманітних механізмів. Найбільш поширеною сферою застосування індустріального масла FROSTTERM І-40А є його експлуатація в роботі різних гідравлічних систем промислового обладнання, будівельних машин, металорізальних верстатів, автоматичних ліній, для змащення легконавантажених зубчастих передач, средненагруженних зубчастих передач, направляючих кочення і ковзання верстатів і інших механізмів, для яких не потрібні особливо спеціалізовані мастильні матеріали.

FrostTerm І-40А отримують з сірчастої і малосірчаної нафти в процесі селективного очищення. До складу продукту входить дистиллятне масло або ж суміш дистиллятної і залишковї олив, отриманих за допомогою селекції з нафти з невеликим або середнім рівнем вмісту сірки. Вміст сірки не перевищує 1% по масі. Індустріальне масло містить антиокислювальні, загущаючі, протикорозійні присадки, які покращують його властивості.

Масло І-40А також називають веретенним.

Буква «І» в назві І-40А вказує на приналежність продукту до масел індустріального типу, а цифра 40 - позначає клас в'язкості. У цьому конкретному випадку клас дорівнює 68-и.

Технічні вимоги, правила приймання, методи випробувань, умови транспортування і зберігання, а також методи контролю якості оливи індустріальної FrostTerm І-40А строго регламентуються ГОСТ 20799-88.

Основні технічні характеристики і властивості оливи FrostTerm І-40А

Натуральні показники даного типу оливи, забезпечені особливою нафтовою природою, настільки високі, що специфічні вимоги до продукту І-40А не пред'являються.

Олива індустріальна І-40А має такі властивості:

✔️добра стійкість до окислення;

✔️висока працездатність при тривалій експлуатації (при t від -5°С до + 70°С);

✔️відмінні деемульгуючі властивості.

ГОСТ 20799-88

Специфікації: ISO VG 68

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: DRIVE И-40А 17.4кг
981.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.