Menu
Корзина

Олива індустріальна Frostterm И-20А 20 л/17.4 кг

Олива індустріальна Frostterm И-20А 20 л/17.4 кг
Олива індустріальна Frostterm И-20А 20 л/17.4 кг

Індустріальна олива Frostterm І-20А 20 л (17.4 кг)

Індустріальна олива FROSTTERM І-20А - масло загального призначення. Її отримують з сірчастих і малосірчастих нафт за допомогою селективного очищення.

До складу продукту даного типу входить дистиллятна олива або ж суміш дистиллятного і залишкового масел, отриманих за допомогою селекції з нафти з невеликим або середнім рівнем вмісту сірки. На готову оливу, накладаються обмеження щодо вмісту сірки: її має бути не більше 1% за масою.

Області застосування оливи FROSTTERM І-20А зумовлені технічними характеристиками і фактично випливають з назви. Оливу використовують як в промисловості, так і в побутових цілях в якості мастила різноманітних механізмів.

Найбільш поширеною сферою застосування індустріальної оливи FROSTTERM І-20А є його експлуатація в роботі різних гідравлічних систем промислового обладнання, будівельних машин, металорізальних верстатів, автоматичних ліній, для змащення легконавантажених зубчастих передач, средненагруженних зубчастих передач, направляючих кочення і ковзання верстатів і в інших механізмах, для яких не потрібні особливо спеціалізовані мастильні матеріали.

Оливу FROSTTERM І-20А називають веретенним або просто «веретьонкою». Буква «І» в назві І-20А вказує на принадлежність продукту до олив індустріального типу, для яких основною сферою застосування є промислове обладнання. Цифра означає клас в'язкості. У цьому конкретному случає клас дорівнює 32-м.

Індустріальна олива містить антиокислювальні, загущаючі, протикорозійні присадки, які покращують його властивості.

Технічні вимоги, правила приймання, методи випробувань, умови транспортування і зберігання, а також методи контролю якості оливи індустріальної І-20А строго регламентуються ГОСТ 20799-88.

Технічні характеристики оливи FROSTTERM І-20А

Натуральні показники даного типу оливи, забезпечені особливою нафтовою природою, настільки високі, що специфічні вимоги до продукту І-20А не пред'являються, а присадки (антиокислювальні або корозійні) не містить зовсім.

Властивості оливи індустріальної FROSTTERM І-20А

  • добра стійкість до окислення;
  • висока працездатність при тривалій експлуатації (при t від -5ºС до +70°С);
  • відмінні деемульгуючі властивості.

Специфікації: ISO VG 32

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: DRIVE И-20А 17.4кг
967.50грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.