Menu
Корзина

Олива індустріальна Frostterm И-40А 20 л/17.5 кг

Олива індустріальна Frostterm И-40А 20 л/17.5 кг
Олива індустріальна Frostterm И-40А 20 л/17.5 кг

Індустріальна мінеральна олива Frostterm І-40А 20 л (17,5 кг)

FROSTTERM І-40А являє собою масло загального призначення, яке отримують з сірчастих і малосірчастих нафт за допомогою селективного очищення.

До складу продукту входить дистиллятна олива або ж суміш дистиллятного і залишкового масел, отриманих за допомогою селекції з нафти з невеликим або середнім рівнем вмісту сірки. На готову олію накладаються обмеження щодо вмісту сірки: її має бути не більше 1% за масою.

Оливу І-40А використовують в промисловості і в побутових цілях в якості мастила різноманітних механізмів. Галузь застосування індустріальної оливи FROSTTERM І-40А є його експлуатація в роботі різних гідравлічних систем промислового обладнання, будівельних машин, металорізальних верстатів, автоматичних ліній, для змащення легконавантажених зубчастих передач, средненагруженних зубчастих передач, направляючих кочення і ковзання верстатів і в інших механізмах, для яких не потрібні особливо спеціалізовані мастильні матеріали.

Оливу І-40А також називають веретенним. Буква «І» в назві І-40А вказує на належність продукту до масел індустріального типу, для яких основною сферою застосування є промислове обладнання. Цифра позначає клас в'язкості. У цьому конкретному випадку клас дорівнює 68-и.

Індустріальна олива містить антиокислювальні, загущуючі, протикорозійні присадки, які покращують їх властивості.

Технічні вимоги, правила приймання, методи випробувань, умови транспортування і зберігання, а також методи контролю якості оливи індустріальної FROSTTERM І-40А строго регламентуються ГОСТ 20799-88.

Основні технічні характеристики оливи FROSTTERM І-40А

Натуральні показники оливи, забезпечені особливою нафтовою природою, настільки високі, що специфічні вимоги до продукту І-40А не пред'являються, а присадки (антиокисні або корозійні) не містить зовсім.

Олива індустріальна І-40А має особливі властивості, серед яких виділяють наступні:

  • добра стійкість проти окислення;
  • висока працездатність при тривалій експлуатації (при t від -5ºС до +70°С);
  • відмінні деемульгуючі властивості.

Специфікації: ISO VG 68

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: И-40А, 20л
972.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.