Menu
Корзина

Олива індустріальна FrostTerm І-20А 20 л

Олива індустріальна FrostTerm І-20А 20 л
Олива індустріальна FrostTerm І-20А 20 л

Індустріальна олива FrostTerm І-20А загального призначення 20 л - опис, характеристики

Олива FrostTerm І-20А використовується як в промисловості, так і в побутових цілях в якості мастила різноманітних механізмів: гідравлічних систем промислового обладнання, будівельних машин, металорізальних верстатів, автоматичних ліній, для змащення легконавантажених зубчастих передач, средненагруженних зубчастих передач, направляючих кочення і ковзання верстатів і в інших механізмах, для яких не потрібні особливо спеціалізовані мастильні матеріали.

Індустріальну оливу FrostTerm І-20А отримують з сірчастої і малосірчастої нафти за допомогою селективного очищення. До складу продукту входить дистиллятне масло або ж суміш дистиллятного і залишкового масел, отриманих за допомогою селекції з нафти з невеликим або середнім рівнем вмісту сірки. Вміст сірки в готовому маслі не перевищує 1% по масі.

Оливу FrostTerm І-20А також називають веретенним.

Буква «І» в назві І-20А вказує на приналежність продукту до масел індустріального типу, для яких основною сферою застосування є промислове обладнання. Завдання, поставлене потім цифра позначає клас в'язкості. У цьому конкретному случає клас дорівнює 32-м.

Технічні вимоги, правила приймання, методи випробувань, умови транспортування і зберігання, а також методи контролю якості масла індустріального І-20А строго регламентуються ГОСТ 20799-88.

Олива індустріальна FrostTerm І-20А має такі властивості:

  • хороша стійкість до окислення;
  • висока працездатність при тривалій експлуатації (при t від -5°С до + 70°С);
  • відмінні демульгуючі властивості.

ГОСТ 20799-88

Специфікації: ISO VG 32

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: И-20А, 20л
1908.42грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.