Menu
Корзина

Ключі для пневмосистем

Ключі для пневмосистем

Надійні та якісні фітинги та ключі для демонтажу пневмотрубок гальмівних систем автомобілів за доступною ціною

Фітинги забезпечують надійне з'єднання трубок з різних матеріалів в пневматичних гальмівних системах транспортних засобів, гарантуючи герметичність з'єднань і, як наслідок, надійність роботи гальмівної системи і безпеку пересування.

У нашому магазині представлений хрестоподібний фітінг серії 9000 С-Truck італійського бренду Camozzi, конструкція якого відповідає всім вимогам, що пред'являються до з'єднань, які застосовуються в гальмівних системах, забезпечує високонадійне герметичне з'єднання з трубкою, бездоганну ремонтопридатність. Хрестоподібний фітінг Camozzi 9600 дає можливість робити заміну трубки без розбирання. Зняття фітінга здйснюється за допомогою спеціального пристосування.

Спеціальні ключі серії DRK для демонтажу пневмотрубок

Спеціальні ключі моделі DRK призначені для швидкого і якісного демонтажу фітингів в автомобільних пневматичних гальмівних системах, так як використання підручного інструменту типу викруток, гайкових ключів веде до пошкодження захоплюючого елемента (цанги) фітинга і до зниження надійності з'єднання.

Ключ DRK в процесі демонтажу захоплює трубку по всьому діаметру, чинячи тиск одночасно на весь контур захоплення, що дозволяє зберегти цангу.

Ми пропонуємо Вам купити високоякісні ключі DRK Truck-Fiting світового лідера з виробництва пневматики Camozzi (Італія) для пневмотрубок з зовнішнім діаметрів 4, 6, 8, 10, 12, 15, 16, 18 мм.

Expand
Collapse
Brand: Camozzi Артикул: DRK 10
Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 10 Truck-Fiting Camozzi (Італія)Ключ DRK 10 призначений для демонтажу пневматичної трубки з зовнішнім діаметром 10 мм для швидкозбірних з'єднань автомобільних пневматичних гальмівних систем.Корпус ключа виконаний з високоміцного полімеру.Конструкція і ..
0.00грн.
Brand: Camozzi Артикул: DRK 12
Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 12 Truck-Fiting Camozzi (Італія)Ключ DRK 12 призначений для демонтажу пневматичної трубки з зовнішнім діаметром 12 мм для швидкозбірних з'єднань автомобільних пневматичних гальмівних систем.Корпус ключа виконаний з високоміцного полімеру.Конструкц..
0.00грн.
Brand: Camozzi Артикул: DRK 15
Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 15 Truck-Fiting Camozzi (Італія)Ключ DRK 15 призначений для демонтажу пневматичної трубки з зовнішнім діаметром 15 мм для швидкозбірних з'єднань автомобільних пневматичних гальмівних систем.Корпус ключа виконаний з високоміцного полімеру.Конструкц..
0.00грн.
Brand: Camozzi Артикул: DRK 6
Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 6 Truck-Fiting Camozzi (Італія)Ключ DRK 6 призначений для демонтажу пневматичної трубки з зовнішнім діаметром 6 мм для швидкозбірних з'єднань автомобільних пневматичних гальмівних систем.Корпус ключа виконаний з високоміцного полімеру.Конструкція і роз..
0.00грн.
Brand: Camozzi Артикул: DRK 8
Ключ для демонтажу пневмотрубки DRK 8 Truck-Fiting Camozzi (Італія)Ключ DRK 8 призначений для демонтажу пневматичної трубки з зовнішнім діаметром 8 мм для швидкозбірних з'єднань автомобільних пневматичних гальмівних систем.Корпус ключа виконаний з високоміцного полімеру.Конструкція і роз..
0.00грн.
Brand: Camozzi Артикул: 9600 12-6-M12X1,5-M22X1,5
Фітінг хрестоподібний Camozzi Італія серії 9600 12-6-M12x1.5, M22x1.5Гальмівний хрестоподібний фітінг cерії 9600 С-Truck призначений для комутації поліамідних трубопроводів в пневматичних гальмівних системах транспортних засобів спеціального призначення, наприклад, вантажні автомобілі КАМАЗ. Кон..
0.00грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.