Menu
Корзина

Антигель дизельний Xado XA 40902 суперконцентрат 100 мл

Антигель дизельний Xado XA 40902 суперконцентрат 100 мл
Антигель дизельний Xado XA 40902 суперконцентрат 100 мл

Дизельний антигель Xado XA 40902 0.1 л

Комплексний високоефективний засіб для поліпшення низькотемпературних властивостей всіх видів дизельного палива.

Антигель XADO перевершує по ефективності дії кращих препаратів провідних виробників засобів автохімії та спеціальні композиції присадок до дизельних палив екстра-класу. Є високоефективним депресором.

Гель-ревіталізант виготовлений на основі сополімерів етилену, ефірів акрилатів, комплексу етилгексилу і ревіталізанта інших спеціальних компонентів.

Паливний насос високого тиску (ПНВТ) найбільш відповідальний і дорогий вузол апаратури дизельного двигуна. Прецизійна плунжерні пара ПНВТ змащується паливом, яке подає під великим тиском. Пара під час роботи двигуна поступово зношується. Волога, що випадково потрапила в паливо, може викликати задири і підклинювання плунжерної пари і поломку насоса.

Ревіталізант, що міститься в XADO Антигель дбайливо доглядає за робочими поверхнями і зменшує інтенсивність зношування плунжерної пари в 2-4 рази; знижує ризик підклинювання при випадковому попаданні вологи і запобігає негативним наслідкам використання неякісного палива. Кількості ревіталізанта в XADO АНТИГЕЛЬ+ досить для підтримки поверхонь тертя в ідеальному стані.

Для істотного віновлюючого ремонту використовуйте ХАДО гель-ревиталізант для паливної апаратури.

Переваги присадки Xado XA 40902

✔️Паливо являє собою суміш вуглеводів, які при низьких температурах застигають і утворюють згустки у вигляді гелю (злиплі кристали парафінів).

✔️Паливо на холоді мутніє і стає густим.

✔️XADO Антигель завдяки ефективним депресорним компонентам перешкоджає утворенню і зрощенню кристалів парафінів, тим самим покращує плинність палива при низьких температурах і залишає його прозорим.

✔️Температура замерзання -47ºС.

Застосування антигель Хадо

Вносити в прозоре (не помутніле) паливо з розрахунку 1 мл антигеля на 1 л палива. Додаткове перемішування не потрібно.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: XA 40902
60.00грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.