Menu
Корзина

Ремонт деталей та систем спецтехніки

Ремонт деталей та систем спецтехніки

Якісний ремонт деталей та систем спецтехніки в МАЗ-МТЗ сервіс Україна

Компанія ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» пропонує ремонт двигунів, деталей та систем спецтехніки, сільськогосподарської техніки, автозапчастин. До переліку робіт, які виконують наші майстри входить:

  • заміна комплектуючих;
  • відновлення корпусів деталей та механізмів, які в процесі експлуатації були зношені або отримали механічні пошкодження;
  • свердління;
  • зварювання.

Всі заходи проводяться виключно за допомогою нових запчастин. Скористатися послугою ремонту деталей та систем спецтехніки Ви можете, звернувшись до представників ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» за вказаними на сайті компанії телефонами або через форму зворотнього зв'язку. Передбачено виїзд досвідченого персоналу на територію замовника або можлива доставка запчастин на ремонтну базу компанії за допомогою перевізників Нова Пошта, Делівері, ІнТайм, Нічний Експрес та інших. Діє гарантія на ремонтні роботи, які проведені відповідно з технічними вимогами до вузлів і агрегатів.

Expand
Collapse
Артикул: 8613
Відновлення робочих поверхонь колінчастого валу в ЗапоріжжіКваліфіковані майстри компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть відновлення робочих поверхонь колінчастого валу відповідно до технічних вимог.Ремонтні роботи передбачають наступні процедури:мийка; перевірка розмірів на від..
0.00грн.
Артикул: 9284
Виїзна діагностика та ремонт спецтехніки, вантажних автомобілів в ЗапоріжжіВантажний транспорт, сільськогосподарська, дорожня, будівельна та інша спецтехніка експлуатуються при інтенсивних навантаженнях, що призводить до виходу з ладу різних деталей і вузлів. Попередити вихід з ладу автомобільни..
0.00грн.
Артикул: 4332434343
Виїзне обслуговування автокрана 5577Досвідчені майстри компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть виїзне обслуговування автокрана 5577. Комплекс послуг, який залежить від пробігу та термінів експлуатації, передбачає наступне:усунення можливих підтікань з гідросистеми крану; перевір..
0.00грн.
Артикул: 3537
Виїзне обслуговування вантажних автомобілів в ЗапоріжжіЯкщо Вам необхідно провести виїзний ремонт і обслуговування вантажних автомобілів, тоді слід звернутися до спеціалістів компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна». Після узгодження всіх процедур, які необхідно буде виконати, майстри приїдуть на В..
0.00грн.
Артикул: 10180
Виїзне обслуговування та ремонт навантажувачів в ЗапоріжжіКомпанія ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» надає послуги з проведення виїзного обслуговування та ремонту навантажувачів. Після узгодження всіх процедур, які необхідно буде виконати, майстри приїдуть на місце поломки, виконають професійну діагн..
0.00грн.
Артикул: 6188
Виїзне ТО автомобіля МАЗ на базі замовника згідно регламенту з усуненням дефектівВ компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» Ви можете замовити послугу виїзного ТО автомобіля МАЗ на Вашій базі відповідно до регламенту з усуненням дефектів.Досвідчені майстри проведуть всі необхідні роботи швидко,..
0.00грн.
Артикул: 7352
Виготовлення гальмівних колодок в Запоріжжі за доступною ціноюВ компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» Ви можете замовити виготовлення гальмівних колодок. Процедура проводиться з застосуванням механічних робіт, токарних, фрезерних, шліфувальних і ряду інших пристосувань. За основу беруть листовий..
0.00грн.
Артикул: 4308
Викручування шпильок головки блоку циліндрів в Запоріжжі за доступною ціноюЯкщо виникла необхідність в викручуванні шпильок головки блоку циліндрів, то майстри компанії ТОВ МАЗ-МТЗ сервіс Україна проведуть всі роботи швидко і якісно.Заміна шпильок може виникнути в результаті:окислення..
0.00грн.
Артикул: 7532
Висвердлювання болтів з хвостовика колінвалу в Запоріжжі за доступною ціноюЯкщо Вам необхідно провести висвердлювання болтів з хвостовика колінчастого валу, звертайтеся до кваліфікованих майстрів ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна», які проведуть потрібні процедури швидко і якісно.В ході робіт фахі..
0.00грн.
Артикул: 3340
Заміна колеса на вантажівці з виїздом до місця поломкиДосвідчені майстри компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть заміну колеса на вантажівці з виїздом до місця поломки.Послуга передбачає:діагностику та виявлення проблеми; заміну болтів коліс на нові; підкручування і підтяг..
0.00грн.
Артикул: 6852
Заміна направляючих ковзання підйомного механізму стріли в Запоріжжі за доступною ціноюДосвідчені майстри компанії МАЗ-МТЗ сервіс Україна проведуть заміну направляючих ковзання підйомного механізму стріли швидко і якісно, відповідно до технічних вимог.Процедура проводиться з використанням но..
0.00грн.
Артикул: 6853
Заміна пальця орієнтації опорного циліндра автовишки в Запоріжжі за доступною ціноюКваліфіковані фахівці компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть заміну пальця орієнтації опорного циліндра автовишки швидко і якісно. В ході робіт майстри використовують тільки нові оригінальні запчастини. В..
0.00грн.
Показано з 1 по 12 із 41 (4 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.