Menu
Корзина

Ремонт КПП (трансмісії), коліс, підвіски спецтехніки

Ремонт КПП (трансмісії), коліс, підвіски спецтехніки

Професійний підхід до ремонту підвіски, коліс, трансмісії спецтехніки, сільгосптехніки, автомобілів

Завдяки ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» Ви зможете розраховувати на якісний ремонт підвіски, коліс та трансмісії спецтехніки, сільгосптехніки, автомобілів з використанням нових, оригінальних деталей або якісних аналогів.

Подібні заходи дозволять відновити роботу Вашої спецтехніки у найкоротші терміни з мінімальними витратами.

В комплекс робіт входить заміна або ремонт:

  • ступиці;
  • амортизатору та стоєк;
  • пружин;
  • колодок;
  • барабанів;
  • шворнів;
  • пневмомагістралей;
  • гальмівних камер;
  • карданного валу.

Для Вашої зручності передбачена доставка необхідних елементів за допомогою популярних перевізників: Нова Пошта, Ін-Тайм, Делівері, Нічний Експрес, а також виїзд на місце, де розташована спецтехніка. ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» дає гарантію на ремонт, проведений відповідно до технічних вимог до вузлів та агрегатів.

Expand
Collapse
Артикул: 3536
Зняття та встановлення заднього амортизатора в ТОВ "МАЗ-МТЗ сервіс Україна"Кваліфіковані майстри компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть якісну процедуру зняття заднього амортизатора. Процес потребує особливих навичок, знання технічних вимог щодо експлуатації запчастини. Майстри проведут..
0.00грн.
Артикул: 3982
Відновлення постілі редуктора МАЗ в ЗапоріжжіВідновлення постілі редуктора МАЗ дозволить продовжити експлуатацію редуктора з збереженням якісних показників.Майстри компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть такі процедури:розбирання та збирання деталі; очищення; діагностика д..
0.00грн.
Артикул: 3341
Демонтаж колісних шпильок в ТОВ "МАЗ-МТЗ сервіс Україна" в ЗапоріжжіДемонтаж колісних шпильок може знадобитися в зв'язку з зірваним різьбленням з'єднання, поломкою або деформацією самої шпильки. Провести процедуру правильно та швидко можуть досвідчені майстри компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна». ..
0.00грн.
Артикул: 8556
Заміна втулок цапфи шворня та розгортання під підшипник в ЗапоріжжіПровести заміна втулок цапфи шворня та розгортання під підшипник можуть кваліфіковані спеціалісти компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна».Ця процедура необхідна для того, щоб при зносі втулок не відбувалося зміщення вертикальності ..
739.80грн.
Артикул: 6780
Заміна ГПК ЗІЛ в компанії “МАЗ-МТЗ сервіс Україна”Досвідчені майстри компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть заміну ГПК автомобіля ЗІЛ відповідно до технічних вимог. Гідропідсилювач керма відрізняється високою надійністю і, навіть після відмови насосу, транспорт може продовжувати свій ру..
0.00грн.
Артикул: 6183
Заміна листів ресор автомобіля МАЗ в ЗапоріжжіПотрібна заміна листів ресор МАЗ? Звертайтесь до компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна». Досвідчені майстри проведуть необхідні роботи швидко та якісно, з урахуванням технічних вимог.Ресора - деталь підвіски автомобіля, здатна витримувати високі н..
0.00грн.
Артикул: 3533
Заміна ресор задніх лівої/правої в ЗапорожжіПотрібна заміна правої або лівої задньої ресори? Звертайтесь до майстрів компанії "МАЗ-МТЗ сервіс Україна". В результаті виконаних ремонтних робіт буде проведено заміну ресор або їх елементів, наприклад, драбин, гайок та інших деталей, без яких неможли..
0.00грн.
Артикул: 3467
Заміна шпильки колеса причепа в ТОВ "МАЗ-МТЗ сервіс Україна"Якщо потрібна заміна шпильки колеса причепа, радимо звернутися до компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ Сервіс Україна».Причиною виникнення такої проблеми може стати:недостатнє закручування гайок кріплення, що призводить до деформації шпильк..
0.00грн.
Артикул: 3535
Зняття та встановлення заднього стабілізатора в Запоріжжі за доступною ціноюКваліфіковані майстри компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть зняття та встановлення заднього стабілізатора. Цей пружний елемент підвіски дозволяє вирівняти/стабілізувати кузов авто при вході його в поворот.Послу..
0.00грн.
Артикул: 6078
Зняття та встановлення КПП МАЗ 4370 в ЗапоріжжіКваліфіковані майстри компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть процедуру зняття та встановлення КПП МАЗ 4370 швидко та якісно.До комплексу послуг входить зняття коробки передач, профілактичні та ремонтні роботи, а також встановлення КПП н..
0.00грн.
Артикул: 8963
Миття цапфи (кулака поворотного) в компанії ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» в ЗапоріжжіКваліфіковані майстри компанії «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» проведуть якісний ремонт передньої осі вантажного автомобіля, в тому числі таку спеціальну процедуру, як мийку цапфи (кулака поворотного), яку проводять для..
0.00грн.
Показано з 1 по 12 із 36 (3 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.