Menu
Корзина

Двигун комбайна Палесье

Двигун комбайна Палесье

Запчастини для двигуна комбайна Палессе (Полісся) за доступною ціною в Запоріжжі, Україні

Комбайни Полісся виробництва Ростсільмаш відрізняються надійністю та високою продуктивністю. Продовжити терміни якісної експлуатації допоможуть регулярні ТО, необхідне обслуговування і своєчасна заміна запчастин і комплектуючих, що вийшли з ладу. Рекомендовані регламентні роботи краще проводити в зимовий період, так як ремонт і доставка деталей займе певний час, щоб підготувати вашу техніку до сезону польових робіт. Важливо підібрати якісні деталі, навіть якщо їх ціна буде трохи вище дешевих аналогів.

Компанія МАЗ-МТЗ сервіс Україна пропонує каталог надійних запчастин для двигунів комбайнів серії Палессе за оптимальною ціною. Покупку Ви можете здійснити в нашому інтернет-магазині або безпосередньо на базі компанії в Запоріжжі. Доставка здійснюється по всій Україні.

Expand
Collapse
Артикул: КЗК-12-1808200
КЗК-12-1808200 пружина здвоєна рамки перехідної похилої камери КЗС-1218 двигуна ПалессеПружина КЗК-12-1808200 призначена для двигунів зернозбиральних комбайнів КЗС-10К Палессе GS10, КЗС-1218 Палессе GS12 ..
0.00грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.