Menu
Корзина

Запчастини Cummins

Запчастини Cummins

Каталог запчастин на двигун Cummins

Каммінз - високотехнологічні надійні дизельні двигуни внутрішнього згоряння, силові й генераторні установки різної потужності для спецтехніки, будівельної та сільськогосподарської техніки, інших транспортних засобів. В Україні мотори Cummins затребувані серед українських автовласників, так як їх встановлюють на автомобілі ГАЗ, ПАЗ, КАМАЗ, Газель. Двигуни Камминс можуть забезпечити безперебійну роботу протягом півмільйона кілометрів.

Своєчасна заміна запчастин, що вийшли з ладу, ТО в установлений термін продовжать якісне функціонування дизелів Cummins. Тривала експлуатація або нерегулярне обслуговування ДВЗ може привести до виходу з ладу фільтрів, поршневих кілець, елементів паливної системи та інших деталей. Внаслідок чого мотор перегрівається, а його термін служби скорочується. У разі капітального ремонту може знадобиться заміна колінчастого валу або головки блоку циліндрів.

Асортимент деталей ДВЗ Каммінс представлений в онлайн каталозі компанії МАЗ-МТЗ сервіс Україна

  • вали колінчасті
  • комплекти ГРМ двигуна, поршневих кілець, сальників, вкладишів
  • вкладиші шатунні
  • впускний/випускний клапани
  • прокладки ГБЦ, теплообмінника
  • сальник колінчастого валу
  • шатун двигуна

І це не повний перелік деталей для двигунів Каммінз, яку пропонує наша компанія за конкурентноздатною ціною.

Де купити запчастини на двигуни Cummins за доступною вартістю? Наш інтернет-магазин співпрацює тільки з перевіреними виробниками комплектуючих для всіх видів спецтехніки та пропонує як оригінальні деталі, так і їх аналоги, при цьому, їх ціна цілком доступна.

Якщо на момент перегляду каталогу ви не знайшли потрібну деталь, це не означає, що її не можна купити. Можливе замовлення деталей двигуна Cummins під клієнта. Всі питання по двигунах і комплектуючих можна задавати кваліфікованим співробітникам, які допоможуть придбати саме ту запчастину, яка необхідна.

Expand
Collapse
Артикул: 4895
Болт кріплення клапанної кришки двигуна Cummins ..
0.00грн.
Артикул: 8955
Вкладиші корінні двигуна Cummins (Каммінз) ISF 2.8 комплект 4996250 + 4946030 + 4946031Вкладиші корінні комплект (4 верхніх + 5 нижніх + 1 упорний) для двигуна Каммінз моделі ISF 2.8 ..
0.00грн.
Артикул: 8954
Шатунні вкладиші колінчастого валу 0,25 комплект 2 шт (верхній/нижній) на двигун Cummins ..
0.00грн.
Артикул: 8838
Комплект втулок валу розподільного на двигун Каммінз (Cummins) ISF2.8 6 штук ..
0.00грн.
Показано з 1 по 12 із 35 (3 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.