Menu
Корзина

Болти, гайки, шайби та інші автокріплення

Болти, гайки, шайби та інші автокріплення

Автомобільні металовироби (метизи) за доступною ціною в Запоріжжі, Україні

Компанія "МАЗ-МТЗ сервіс Україна" пропонує понад 300 одиниць автомобільних кріплень: болти, гвинти, втулки, гайки, кільця, маслянки, ніпелі, трійники, косинці, шайби, шпильки, шплінти, штифти, штуцери імпортного та українського виробництва для спецтехніки, іномарок, вітчизняних автомобілів.

Всі автомобільні металовироби в нашому каталозі складаються з оригінального високоміцного кріплення виробництва ЗАЗ, МАЗ, ЯМЗ, КРАЗ, ГАЗ, РААЗ, БелЗАН (Белебей), Sampa, Axut. Асортимент металовиробів максимально охоплює всі необхідні розміри для вантажних автомобілів, спецтранспорту, тракторів, навантажувачів, екскаваторів і т.п.

Всі автомобільні кріплення мають різні геометричні параметри, класи міцності, виготовляються з різних марок сталі, із застосуванням додаткових покриттів - цинк або мідь.

Важливо купувати кріплення, призначені для конкретної сфери застосування надійних виробників, так як візуально схожі на оригінальну деталь, можуть виготовлятися з неякісних незагартованих металів, що призведе до деформування, обриву в процесі експлуатації, особливо це актуально для техніки, яка схильна до великих навантажень.

Ефективне, надійне та довговічне автомобільне кріплення, яке продається нашою компанією відповідає стандартам провідних заводів-виробників автомобілів, спецтехніки, тракторів.

Ви можете купити автомобільні металовироби (метизи) в будь-якій кількості в інтернет-магазині компанії "МАЗ-МТЗ сервіс Україна" за доступною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні, в Запоріжжі є можливість самовивозу.

Expand
Collapse
Показано з 1 по 12 із 428 (36 сторінок)
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.