Menu
Корзина

Спецтехніка Амкодор

Спецтехніка Амкодор

Спецтехніка Амкодор – першокласний комерційний транспорт

Спецтехніка Амкодор білоруського виробництва, яка відрізняється високоефективним та довговічним обладнанням, представлена у повному асортименті в ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна». Наша компанія є офіційним дилером Амкодор та надає вигідні умови співпраці, придбання і обслуговування спецтехніки.

Білоруська спецтехніка

Переваги спецмашин Амкодор - це висока якість, надійність та доступна ціна, а також великий вибір додаткового обладнання. ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» спеціалізується на продажі та технічному обслуговуванні наступної техніки «Амкодор»:

  • навантажувачі (фронтальні, електричні, з бічним поворотом);
  • ескаватори;
  • комунальний і автодорожній транспорт;
  • техніка для лісової та торф’яної заготівлі;
  • будівнича та сільськогосподарська техніка.

Ви зможете придбати додаткове обладнання до техніки «Амкодор», а також замовити супутнє та навісне устаткування, наприклад, ковші, підйомники, вили та інші комплектуючі

Як вигідно придбати спецтехніку Амкодор у Запоріжжі та в Україні

ТОВ «МАЗ-МТЗ сервіс Україна» - офіційний дилер білоруського холдингу, що гарантує наявність тільки високоякісної техніки та оригінальної продукції. Завдяки кредиту та лізингу, а також додатковій програмі фінансування від банка партнера, Ви зможете вигідно придбати техніку Амкодор. За умовами договору буде проведена компенсація відсотків по кредиту. Термін поставки - від 14 до 60 днів. Для замовлення спецтехніки, комплектуючих та навісного обладнання, Вам потрібно залишити заявку в особистому кабінеті або зателефонувати менеджерам компанії за вказаним на сайті номером телефону. Професійні співробітники нададуть відповіді на кожне Ваше запитання стосовно продукції, оплати та її доставки.

Expand
Collapse
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.