Menu
Корзина

Мастило літієве GNL Lithium Grease EP2 0,4 кг

Мастило літієве GNL Lithium Grease EP2 0,4 кг
Мастило літієве GNL Lithium Grease EP2 0,4 кг

Багатоцільове літієве мастило GNL Lithium Grease EP-2

Мастило GNL LITHIUM GREASE EP-2 - це багатоцільове пластичне мастило, виготовлене шляхом сгущення мінерального базового масла літієвим милом з додаванням високоефективних присадок, що поліпшують зносостійкість, антизадирні і антифрикційні властивості, а також запобігають окисленню та утворенню іржі.

GNL LITHIUM GREASE EP-2 застосовується в вузлах тертя з високим питомим тиском і ударним навантаженням, змінних режимів швидкостей, а також ймовірності контакту з водою.

Мастило рекомендовано до застосування в підшипниках кочення і ковзання всіх типів, зубчастих та інших передачах різного промислового устаткування, вузлах тертя промислового устаткування, автомобільної, сільськогосподарської та будівельної техніки, яка експлуатується при високих і низьких температурах.

Температурний діапазон застосування GNL LITHIUM GREASE EP-2 від -20°С до +120°С.

Мастильні матеріали GNL виробляються за унікальною сучасною технологією DKC Technology - Dual Kettles Cooking Technology (технологія виробництва мастил в здвоєних котлах). Мастила, виготовлені за цією технологією мають високу хімічну чистоту.

Практичні результати використання DKC Technology для виробництва мастил:

  • в 2,5 рази збільшується термін експлуатації мастил при граничних температурах експлуатації;
  • на 25-40% збільшується термін експлуатації підшипників і механізмів.

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук
  • Наявність: Є в наявності
  • Артикул: ЕР-2 GNL Lithium Grease
113.28грн.

Наявність, ціну уточнюйте (099) 211 39 99, (067) 619 85 43
В зв'язку з війною, ускладненням логістики та нестійкістю курсу валют, звертаємо вашу увагу на те, що ціни на сайті, а також наявність товарів можуть змінюватися. Сподіваємось на розуміння та просимо уточнювати вартість та наявність запчастин для спецтехніки.